The Garnett Family

vokaalansambel
The Garnett Family (uK)

Jõulukontserdid

The Garnett Family on Inglismaa vokaalansambel, mille liikmeteks on kolm õde Rachel, Anna ja Abigail ning nende ema Helen. Perekond osales avalikkuse ees esmakordselt 2016. a Briti talendisaates, kus nad pälvisid nii publiku kui kohtunike tormilise aplausi oma võrratu esitusega Jess Glynne’i loost „Take Me Home”. Nende etteasted saates olid lummavad ning professionaalsed ühteaegu. Nüüd tuleb The Garnett Family esmakordselt Eestisse ning ootab kannatamatult kohtumist Eesti publikuga!
Nende muusikastiil hõlmab peamiselt souli ja gosplit, tuues kuulajateni nii vanemad kui ka kaasaegsemad hitid, teiste seas „Natural Woman”, „Talking to the Moon” ja „Say a Little Prayer”. Ansambli kaunis mitmehäälsus moodustab täiusliku harmoonia ning annab tuntud lauludele uudse kõla. Naiste võimsad ning imeilusad hääled lummavad publiku ning toovad glamuuri ja suurepärase elamuse iga kontserdikuulajani!

The Garnett Family võrratut kontserti on võimalik kuulata 11. detsembril Tartu Vanemuise kontserdimajas, 12. detsembril Tallinna Kaarli kirikus ja 13. detsembril Pärnu kontserdimajas. Kontsertide algus on kl 19.00.

____________________________________________
Hinnainfo

Tartu, Vanemuise Kontserdimaja - 29 € read 1, 2 ja 6 (ülejäänud istekohad müügil Piletilevis ja Piletimaailmas)
Tallinn, Kaarli kirik(vaba istekoht) - 19 € pensionär, 24 € täispilet, 40 € VIP (istekohad esineja vastas)
Pärnu Kontserdimaja - 24 € read 1, 2 ja 6 (ülejäänud istekohad müügil Piletilevis ja Piletimaailmas)

Sissepääs tund enne algust

Kodulehe piletiinfo tel 5068693 või ludmilla@kontsert.ee

E 11. detsember kell 19
Tartu, Vanemuise Kontserdimaja

T 12. detsember kell 19
Tallinn Kaarli kirik

K 13. detsember kell 19
Pärnu Kontserdimaja