Kontsert kokkutulek „Land 70“

Galakontsert

„Land 70“

Pillimehe, kontserdikorraldaja ja „Pillimeeste klubi“ eestvedaja Väino Landi 70. sünnipäev toob 11. novembril Vanemuise kontserdimajas kokku parimad muusikud ja lauljad nii Eestist kui välismaalt.
Kontserdil esineb legendaarne krimmitatarlasest kitarrivirtuoos Enver Izmaylov, kes on välja kujundanud endale ainulaadse kitarrimängutehnika, kus kaks kätt on üheaegselt kitarrikaelal „trummeldamas”, mis võimaldab tal kasutada täiesti uusi kõlavärve. Üksi suudab see mees täita kogu lava ning paeluda publiku tundideks oma eripärase kitarrimängu ja sarmiga! Tema muusikat mõjutavad nii Kesk-Aasia ja Musta mere äärne kultuur kui tatari muusika.
Venemaalt on kontserdile esinema kutsutud vanamuusika meister ja asjatundja Anatoli Grindenko. Grindenko, kes on paljudele tuntud kui Moskva Patriarhaadi koori dirigent, on lisaks sellele professionaalne gamba-, kontabassi- ja viiulimängija. Ta oli üks esimesi gambamängijaid Venemaal, kes hakkas andma soolokontserte ning esitas vanamuusikat mitmetes ansamblites gambat mängides.
Välismaiste artistide seas astub veel üles Greg Bannis, kes oli 70ndate funkbändi Hot Chocolate’i esilaulja. Hot Chocolate hittideks kujunesid laulud „You Sexy Thing“, „Every 1’s a Winner“, „Emma“ ja „Brother Louie“. Bannis on tuuritanud ka Bob Marley tribüütshowga üle maailma ning andnud välja albumi „Calypso King“.
FIXiga annavad kontserdi Mait Eelrand, Mart Kuurme, Viljo Tamm, Novella Hanson, Evald Raidma, Priit Pihlap, Vello Toomemets, Mait Paldra, Riho Lilje, Viktor Vassiljev kes esitavad 50 aastat tegutsenud ansambli parimaid hitte, teiste seas „Pildiraam”, „Tsirkus”, „Grammofon”, „Aeg sõuab, aeg nõuab”, "Vaid üks pilk" jpt.
Lavale astuvad ka tuntud Eesti lauljad ja muusikud Boris Lehtlaan, Alen Veziko, Marko Matvere, Erich Krieger, Taavi Peterson, Jassi Zahharov, Margus Kappel, Ursel Oja, Peep Raun, Tõnu Aare, Indrek Kalda, Kait Tamra.
Kohtumiseni kontserdil!

Artistide nimekiri täieneb! Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

11. november kl 19.00 – Tartu, Vanemuise kontserdimaja

____________________________________________
Hinnainfo

Pilet eelmüügist: 24€ - 29€ (Ülejäänud istekohad müügil Piletilevis)
Sissepääs tund enne algust

Kodulehe piletiinfo tel 5068693 või  ludmilla@kontsert.ee

E 11. november, kell 19
Tartu, Vanemuise kontserdimaja

Ülejäänud istekohad müügil: PILETILEVI