Priit Pihlap ja Riho Sibul „Aastalõpukontserdid“

Priit Pihlap ja Riho Sibul

„Aastalõpukontserdid“

Jõulukuu pakub midagi ka ühele tõelisele muusikagurmaanile – muusikud ning laululoojad Riho Sibul ja Priit Pihlap kutsuvad kuulajaid oma aastalõpukontsertidele. Need kaks meest, kes on mõjutanud Eesti muusikamaastikku juba aastakümneid, esinevad lauludega, mis on sündinud nende endi sulest ja südamest.
Riho Sibul alustas lauljakarjääriga Ultima Thules ning on olnud ka kitarrist paljudes ansamblites. Ta on mitmekülgne helilooja ning loonud muusikat rock'n'roll'ist bluusini, lüürilistest ballaadidest filmimuusikani, teiste seas „Kuulaps”, „Talitee” ja „Liivimaa pastoraal”. Priit Pihlap on praegune liige ansamblis FIX ning kaasa löönud veel mitmetes koosseisudes, nagu Armaada, Apelsin jt. Ta on kirjutanud lugusid paljudele Eesti artistidele ja bändidele (Ivo Linna, Mati Nuude, Silvi Vrait jpt) ning tema repertuaari kuulub hulganisti ajatuid laule, nagu „Kuninganna”, „Üksik ratsamees” ja „Vana pildiraam”.
Need kontserdid on tõeline kingitus igale eestikeelse muusika austajale, kes peab lugu sisukatest tekstidest ning ilusatest meloodiatest.

____________________________________________
Hinnainfo

Pilet eelmüügist: 22 € täispilet, 20 € pensionär, 15 € laps 7.-15.a.
(vaba istekoht)
Sissepääs tund enne algust

Kodulehe piletiinfo tel 5068693 või  ludmilla@kontsert.ee

K 25. detsember kl 18
Viljandi Pauluse kirik

N 26. detsember kl 18
Tartu, Jaani kirik

P 29. detsember kl 18
Tallinn, Kaarli kirik