Koit Toome, Valter Soosalu ja ansambel Radar „Õhtu Jaak Joala lauludega“

Koit Toome, Valter Soosalu ja ansambel Radar

„Õhtu Jaak Joala lauludega“

7. juulil kõlavad legendaarse laulja Jaak Joala laulud Pirita kloostri varemetes Koit Toome ja ansambel Radari esituses. Külalisesinejana astub lavale ka Valter Soosalu.
Jaak Joala poolt esitatud laulud on siiani nii Eesti publiku kui kodumaiste lauljate südames ning ka aastaid hiljem püsivad need hinnatud muusikute repertuaaris. Joala õpilane Koit Toome on aastate jooksul korduvalt suurematel ja väiksematel lavadel laulnud oma õpetaja tuntuid lugusid, mida iseloomustavad kaunid tekstid ning kaasahaaravad meloodiad.
Selleks kontserdiõhtuks on muusikud välja valinud parimad lood Jaak Joala repertuaarist ning sekka ka mõned pärlid, mis võib-olla aegade jooksul on unustusse jäänud. Kuuleb nii estraadilaule, aga ka Joala rokilikumaid palasid. Lauljaid saadab kontserdil Jaak Joala ansambel Radar ning publik saab õhtu jooksul nautida ka ehtsat vana head Radari fusionit.
Tule kuula aegumatut muusikat kaunil suveõhtul Pirita kloostri varemetes!

__________________________
Hinnainfo

Pilet eelmüügist:
kuni 30. juuni 20 € - 32€
alates 1. juuli 20 € - 37 €

Sissepääs tund enne algust

Kodulehe piletiinfo tel 5068693 või  ludmilla@kontsert.ee

Kontsertidel järgime kõiki valitsuse poolt kehtestatud reegleid:kohapeal on käte desinfitseerimise ning maski soetamise võimalus.
Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

K 7. juuli, kell 20.00
Pirita kloostri varemetes