Rita Ray kontsert

Rita Ray eksklusiivkontsert

Hea piletiostja!
Kuna valitsuse poolt on endiselt piirangud kontserdi korraldamisele sisetingimustes, oleme otsustanud teha Rita Ray 20. juunil toimuva kontserdi ERMi välilaval (A-sissepääsu ees). Õues toimuval kontserdil on istekohad määramata, seega oleme varem kindla istekohaga pileti ostnutele broneerinud esimesed read, et oleks garanteeritud hea koht, vaade ja heli.
Lisaküsimuste korral pöörduge palun otse korraldaja poole: kontserttartu@gmail.com

Loodame mõistvale suhtumisele ja kohtumiseni kontserdil!"

Eksklusiivne  kontsert kodumaise soul’i tähe Rita Rayga!

Rita Ray on ainulaadne artist meie muusikalavadel - diivalikku soul’i, suitsust r&b’d ja 70ndate maiguga diskot esitav lauljatar on vaatamata oma noorele eale suutnud üllatada Eesti publikut oma jõulise vokaali, hingestatud live-kontsertide ja enda kirjutatud loomingu mõtestatud sõnade ning meeldejäävate meloodiatega.
Rita Ray on varasemalt öelnud, et ilma mõtteta lugusid on siin maailmas juba piisavalt. Ka oma muusikas on tal aukohal lüürika, mis kõnetab nii teda ennast kui ka publikut. Aasta tagasi ilmus tema debüütalbum „Old Love Will Rust“, mis nomineeriti Eesti muusikaauhindade jagamisel koguni neljas kategoorias, aasta album ja aasta debüütalbum kaasa arvatud, ning album kogub populaarsust nii Suurbritannias kui ka USAs.
Eriti suudab Rita Ray kuulajaid võluda oma kontsertidel, kus lauljanna tõeliselt särama lööb. Kontsert Eesti Rahva Muuseumis Rita Ray 5-liikmelise bändiga toob lavale souli, vanakooli R&B ja diskomuusika.

Bändi koosseis:
Rita Ray
Kristen Kütner
Ott Adamson
Artis Boriss
Jasper Alamaa

Kehtivad ostetud piletid
______________________
Hinnainfo

Pilet eelmüügist: 27 €
Sissepääs tund enne algust

Kodulehe piletiinfo tel 5068693 või  ludmilla@kontsert.ee

Kontsertidel järgime kõiki valitsuse poolt kehtestatud reegleid: tagatud on hajutatud istumiskohad, kohapeal on käte desinfitseerimise ning maski soetamise võimalus.
Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

20. juuni, kell 19
Tartu, ERM, A-sissepääs