Tarmo Pihlap 70 „Valgeid roose“

Tarmo Pihlap 70

„Valgeid roose“

Käesoleva aasta aprillis möödub 70. aastat legendaarse laulja Tarmo Pihlapi sünnist. Suurel juubeligalal „Valgeid roose“ teevad tuntud kodumaa artistid kummarduse Tarmo Pihlapile ja tema muusikale.
Varalahkunud Tarmo Pihlap oli laulja, keda paljude arvates pole siiani keegi suutnud asendada. Oma professionaalsuse, andekuse ja lavakogemusega oli ta eeskujuks teistelegi muusikutele. Tema ilusate sõnade ja meloodiatega laule hoitakse au sees ning aastaid hiljemgi on laulja repertuaari paremikust antud välja mitmeid kogumikke. Tarmo Pihlap oli tohutult mitmekülgne muusik, kes lisaks laulmisele oskas mängida erinevaid pille ja võis üksi terve ansambli partiid lindistada. Lisaks edukale soolokarjäärile mängis ta ansamblites Varjud, Jüngrid, Melodica, Vana Toomas, Laine, Fix ja Palderjan.
Galakontsertidel esitavad Tarmo Pihlapi laule Koit Toome, Ivo Linna, Kalle Sepp, Jan Uuspõld, Dagmar Oja, Priit Pihlap, Meelis Punder, Evald Raidma, Viktor Vassiljev, Margus Kappel. Neil õhtutel kõlavad tema poolt kuulsaks lauldud palad, mida rahvas tänaseni mäletab ja armastab.

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

__________________________
Hinnainfo

Pilet eelmüügist:

Tartu: 7. rida 47€ ja 11. rida 45€
Tallinn: 6. rida 47€

Sissepääs tund enne algust

Piletite eest on võimalik tasuda ka arvega: kontserttartu@gmail.com
Kodulehe piletiinfo tel 58440500 või  kontserttartu@gmail.com

Kontsertidel järgime kõiki valitsuse poolt kehtestatud reegleid: kohapeal on käte desinfitseerimise ning maski soetamise võimalus.

N 28. aprill, kell 19
Vanemuise kontserdimaja
[tc_seat_chart id="51400" show_legend="true" button_title="Palun vali istekoht" subtotal_title="Kokku" cart_title="Valmis/ostukorvi"]

R 29. aprill, kell 19
Alexela kontserdimaja
[tc_seat_chart id="51504" show_legend="true" button_title="Palun vali istekoht" subtotal_title="Kokku" cart_title="Valmis/ostukorvi"]