32.00 

Puhasta
Tootekood: fest19 Kategooria:

Kirjeldus

Kiivitaja suvefest 2019

Kiivitaja talu lõpetab suvekontsertide hooaja suurejoonelise Kiivitaja suvefestiga!
See õhtu saab olema igas mõttes harukordne, sest lavale astuvad maailmakuulsad staarid koos meie kodumaiste armastatud artistidega – Ronn Moss, Greg Bannis & The Bad, ansambel FIX ning külalisesinejad Jassi Zahharov ja Elina Nechayeva!

Ronn Moss on tuntud aastakümneid teleekraanidel püsinud hittsarjast „Vaprad ja ilusad” tegelaskuju Ridge Forresteri ning ansambli Player liikmena. Tema bändi Playeri hittlugu „Baby Come Back” saavutas seitsmekümnendate lõpus esipositsiooni mitmetes USA edetabelites ning andis hoo sisse bändi edasisele edule. Player on tegutsemisaastate jooksul andnud välja kuus albumit ning tuuritanud USAs, Kanadas, Euroopas ja Austraalias. Lisaks on Ronn Mossil ilmunud ka kaks sooloalbumit.

Ansambliga The Bad astub üles Greg Bannis, kes oli 70ndate funkbändi Hot Chocolate’i esilaulja. Hot Chocolate hittideks kujunesid laulud „You Sexy Thing“, „Every 1’s a Winner“, „Emma“ ja „Brother Louie“. Bannis on tuuritanud ka Bob Marley tribüütshowga üle maailma ning andnud välja albumi „Calypso King“.

Staaride paraadile paneb punkti FIX, kes möödunud aastal tähistas 50. lavajuubelit! 50 aasta jooksul on FIX andnud erinevates koosseisudes sadu kontserte nii Eestis kui mujal Euroopas, Aasias ja ka Aafrikas ning üllitanud hitte, mis on muutnud Eesti muusikamaailma jäädavalt. Kontserdil kõlavad Fixi parimad lood, teiste seas „Pildiraam”, „Tsirkus”, „Grammofon”, „Aeg sõuab, aeg nõuab”, "Vaid üks pilk", "Selliseks ma jäin" jpt.

Greg Bannis & The Bad „You Sexy Thing“: https://www.youtube.com/watch?v=550HlVNPd58
Ronn Moss „Baby Come Back“: https://www.youtube.com/watch?v=i8cTUYVHQ00
FIX „Tsirkus“: https://www.youtube.com/watch?v=c_h8cI4BmoI
FIX „Grammofon“: https://www.youtube.com/watch?v=DZvkExONX_I

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

19. august, kl 19 – Kiivitaja talu suvelava, Pangodi

Lisainfo

kuupäev

19. august

koht

Pangodi, Kiivitaja talu

algus

19:00

vali pilet

32 €