15.00 22.00 

Puhasta
Tootekood: hetk 18 Kategooria:

Kirjeldus

Tõnis Mägi, Ain Agan ja Mihkel Mälgand

„HETK“

Tõnis Mägi üllatab meid kõiki endiselt. Legendaarne laululooja kirjutab uut loomingut ning tuleb peagi välja uue kava ning uue koosseisuga.
“Koos Ain Agana ja Mihkel Mälgandiga otsustasin mõningaid eredemaid muusikakuulamishetki meenutada. Laulan seekord oma kirjutatud laulude sekka ka paar jazzballaadi ammustest aegadest. Kontsertidel kuuleb laule, mis on olnud eredad hetked ning mis on minu loomingut otseselt mõjutanud,” kirjeldab Tõnis Mägi eesolevat tuuri.
Armastatud laulja ja helilooja Tõnis Mägi on esitanud nii rokki, estraadi, poppi kui osalenud mitmetes muusikalide. Ta on laulnud mitmetes ansamblites: Baltika, Kärjed, Laine, Muusik Seif, 777 ja Ultima Thule. Tõnis Mägi on kirjutanud ja esitanud arvukalt hitte, mis on rahva südamesse püsima jäänud, sealhulgas “Koit”, mille Eesti rahvas valis otsesaate “Eesti otsib lemmiklaulu” finaalis võitjaks. Viimastel aastatel on tema kontsertidel enamasti kõlanud enda loodud laulud. Kontserttuuril “Hetk” kuuleb Tõnis Mägi kirjutatud loomingut, aga ka üht-teist tema headelt sõpradelt ja mujalt maailmast.
Ain Agan on armastatud kitarrist ja helilooja, kes on mänginud 150 Eestis ilmunud heliplaadil ja andnud välja kolm sooloplaati, neist kaks rahvusvahelise koosseisuga. Lisaks on Agan teinud viljakat koostööd Eesti Filharmoonia Kammerkoori ja Tallinna Kammerorkestriga.
Mihkel Mälgand on üks hinnatumaid ja muusikaliselt aktiivsemaid bassiste Eestis. Viimasel ajal vallutab Mälgand maailma jazzilavasid koos armastatud Kadri Voorandiga. Bassivirtuoos on mängukogemust ammutanud kümnetes bändides, muuhulgas on tema bassimängust tuge saanud Raivo Tafenau, Lembit Saarsalu ja Estonian Dream Bigband.

Tõnis Mägi – vokaal, klaver, suupill
Ain Agan - kitarr
Mihkel Mälgand – kontrabass

18.08 kl 18 - Kõltsu mõisa aed
20.08 kl 19 - Tori kirik
21.08 kl 19 - Tallinna Jaani kirik
23.08 kl 19 - ERMi Viinaköök, Tartu

Lisainfo

kuupäev

18. august

koht

Kõltsu mõisa aed

algus

18:00

vali pilet

15 € laps 7. – 15.a., 20 € pensionär, 22 € täispilet