15.00 22.00 

Puhasta
Tootekood: webber 11 Kategooria:

Kirjeldus

Triin Lellep ja German Gholami

„Andrew Lloyd Webberi loomingu õhtu“
lisakontserdid

Eesti publiku poolt nii soojalt vastu võetud A. L. Webberi loomingu õhtud tulevad taas! Lisakontserdid toimuvad Tallinnas ja Tartus.
Juba pikki aastaid pole Eestis esitatud maailmakuulsa muusikalimeistri A. L Webberi loomingut. Triin Lellep ja German Gholami koos lavastaja Anna Mezentsevaga on hoolikalt ette valmistanud kava Webberi unustamatute meloodiatega, kus lisaks kaunitele lauludele saab kuulaja osa ka muusikalide süžeest ja showst. Esitamisele tulevad kõige armastatumad laulud muusikalidest „Ooperifantoom“, „Evita“, „Cats“ jpt.
Webberi nõudliku repertuaari toovad kuulajateni sopran Triin Lellep ja tenor German Gholami. Neid kahte saadab muusikalisel teekonnal suurepärane Vanemuise pianist Margus Riimaa ning Hugo Lepnurme nimeline keelpillikvartett.
Pariisis elava ja laulva Triin Lellepi jaoks on Webber olnud siiani lemmikhelilooja, kelle looming teeb kodumaistel lavalaudadel debüteerimise laulja jaoks eriti rõõmsaks sündmuseks. Hispaania tenor German Gholami on eestlastele juba tuntud tänu mitmetele Vanemuise etendustele, teiste seas ka „Hüljatud”, samuti on ta laulnud „Rigoletto” ooperis Šotimaal ja ooperis „Traviata” ning andnud kontserte üle Eesti.

Kohtumiseni Webberiga!

11.12 kl 19 – Tartu, ERM, A-sissepääs
17.12 kl 19 – Tallinn, Mustpeade Maja

Lisainfo

kuupäev

11. detsember

koht

Tartu, ERM

algus

19:00

vali pilet

15 € laps 7. – 15.a., 20 € pensionär, 22 € täispilet