Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: silvi Kategooria:

Kirjeldus

Silvi Vrait 70

Käesoleva aasta kevadel oleks Silvi Vrait saanud 70-aastaseks. 8. juulil austavad kodumaa muusikud Silvit ja tema panust eesti muusikasse kauni kontserdiga Pirita kloostri varemetes.
Silvi Vrait alustas lauljakarjääri 1972. aastal esinedes telesaadetes "Kaks takti ette" ja "Käokava". Teda teati kui hea stiilitunnetuse ja rikka häälematerjaliga lauljat, kes valdas paljusid stiile - džäss, bluus, pop, rokk, šansoonid ja muusikalid. Ta oli mitme eesti ansambli solist, teiste seas Suuk ja FIX, ning tegi koostööd veel teistegi ansamblite, orkestrite ja muusikutega. Silvi Vrait on kaasa löönud ka erinevates muusikalides, nt "Põhjaneitsi", "Helisev muusika", "Chicago", "Kuningas ja mina" jt ning ta esines paljudel festivalidel-kontsertidel üle maailma. Samuti on ta esindanud Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel lauluga "Nagu merelaine".
Kontserdil astuvad lavale armastatud eesti artistid Siiri Sisask, Hedvig Hanson, Kaire Vilgats, Ain Agan, Raivo Tafenau ning ansambli FIX koosseisus Novella Hanson, Priit Pihlap, Vello Toomemets, Evald Raidma, Viljo Tamm, Viktor Vassiljev, Mait Paldra, Taavi Peterson, Riho Lilje, Väino Land ja Silver Vrait.

8. juuli kl 20 – Pirita kloostri varemed

kuni 30. juuni 20 € - 32€
alates 1. juuli 20 € - 37 €

Lisainfo

koht

Pirita kloostri varemed

algus

20:00

vali pilet

20 € laps 7.-15.a., 35 € pensionär, 37 € täiskasvanud